Siegfried Norbert Amersdorfer
(geb. 1920 Innsbruck, tätig in Tirol) Landschaft, handsigniert, datiert S. N. Amersdorfer, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 18,5 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 15:26
- Vyvolávací cena:
Siegfried Norbert Amersdorfer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |